ROLETY DZIEŃ-NOC

W kasetach z prowadnicami i wolnowiszące

Rolety Dzień-Noc to rolety z tkaniną w charakterystyczne poziome pasy o różnej szerokości, naprzemiennie  transparentne i zaciemniające.  System ten łączy funkcję rolety i żaluzji dzięki czemu możemy regulować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Materiał jest zamontowany w taki sposób, aby dwie jego warstwy można było przesuwać równolegle między sobą.   Ekskluzywne tkaniny spełniają funkcję dekoracyjną.

Ilość kolorów tkanin w naszej ofercie pozwoli dobrać rolety do każdego wnętrza. Dopasowana pod indywidualne zamówienie roleta doskonale nadają się do mieszkań jak i pomieszczeń biurowych. Rolety Dzień–Noc montowane na ramie okna umieszczone w aluminiowej kasecie pozwalają na płynne prowadzenie materiału nawet przy uchylonym oknie. Szeroki wachlarz osprzętu pozwoli dobrać odpowiedni kolor do stolarki okiennej co umożliwia wkomponowanie się rolety w każde okno.

Rolety Dzień-Noc wolnowiszące montowane na ramę okna lub ścianę mogą zasłonić każdą nietypową wnękę. Wolnowiszące systemy montażu mają zastosowanie we wnękach o dużych powierzchniach jak i nietypowych rozmiarach okien. Nowoczesny wygląd i eleganckie tkaniny doskonałe do wszystkich wnętrz.