Firma Lukhome

Firma LUKHOME (dawniej Luryn) specjalizuje się w branży osłon okiennych od 2003 roku.  Dzięki swoim umiejętnością , zdobytej wiedzy i doświadczeniu specjalizujemy się w produkcji , montażu oraz serwisie produktów związanych z dekoracją, osłoną i zabezpieczeniem okna.

Główną gałęzią naszej działalności są rolety wewnętrzne.  Systemy jakie proponujemy naszym klientom spełniają funkcje dekoracyjne i zaciemniające. W naszej ofercie znajdują się produkty idealne do zastosowania w biurze, mieszkaniu prywatnym czy domku jednorodzinnym.  Komponenty osłon przeciwsłonecznych są wykonane z materiałów najwyżej jakości takich jak drewno , aluminium, PCV. Oferujemy szeroki wachlarz kolorystyczny komponentów co pozwala dopasować odpowiedni kolor produktu do stolarki okiennej.

Aby sprostać potrzebą klientów w ofercie posiadamy również rolety zewnętrzne zabezpieczające.  Osłony okienne montowane na zewnątrz domu spełniają funkcję zabezpieczającą przed wandalizmem, stanowią izolację akustyczną i termiczną powodując przy tym oszczędność w zużyciu energii cieplnej.

Dla najbardziej wymagających klientów dostarczamy produkty z atestami w zależności od oczekiwań.

Od początku specjalizacją Firmy były osłony okienne, staramy się sprostać najbardziej nietypowym zleceniom. Stawiamy przede wszystkim na jakość, konkurencyjne ceny, a w rezultacie zadowolonego Klienta.

Zapraszamy do współpracy.

rolety